РАСПОРЕД ВАННАСТАВНИХ АКТИВНОСТИ СМЕНА А
РАСПОРЕД ВАННАСТАВНИХ АКТИВНОСТИ СМЕНА Б
ОТВОРЕНА ВРАТА


РАСПОРЕД  ВАННАСТАВНИХ  АКТИВНОСТИ  У  ШКОЛСКОЈ 2016/17. ГОДИНИ

СМЕНА „А“

НАСТАВНИК

ПРЕДМЕТ

ДОПУНСКА НАСТАВА

ДОДАТНА НАСТАВА

СЕКЦИЈА

ТЕРМИН ОДРЖАВАЊА

ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА

Александар Алексић

Српски ј.

Уторак-претчас

7.час

Среда-претчас или 7.час

Припремна настава

петак претчас

Понедељак 5.час

Горан Стијак

Српски ј.

Понедељак 7.час и петак -претчас

Среда-претчас

/

/

Четвртак 4.час

Милена Марковић

Пановић

Српски ј.

Уторак - 7.час

Среда -претчас

Припремна настава

Четвртак

претчас

Понедељак 3.час

Драгана Будимировић

Енглески језик

Понедељак- 5.раз. претчас

Уторак-6.раз. претчас

Среда-5.раз. 7.час

четвртак 6.раз. 7.час

петак 7. и 8.раз. претчас/7.час

8.разред

Субота по договору

/

/

Уторак 5.час

Ивана Баошић

Енглески језик

Уторак

Петак - претчас

Среда 7.час

/

/

Петак 4. час

Анђа Ашћерић

Немачки језик

Понедељак – претчас 5.раз

Среда 6.раз. претчас

Петак 7.раз. пре

Четвртак 7.час

8.разред

/

/

Уторак 3.час

Зоран Ђукић

Немачки језик

Понедељак, 7.час

Четвртак 7.час

Петак-пречас

говорништво

Уторак 7.час

уторак 4.час

Ратка Живојиновић

Математика

8.р.понедељак -претчас

5.р.среда претчас

5.раз. 13:10

Припремна настава

Суботом – по договору

За 8/3 6.час пре подне

Четвртак 3.час

Катарина Трајковић

Математика

7/5 и7/6 Понедељак – претчас,

6.раз. четвртак

претчас

Четвртак -претчас

такмичења

Петак

14:00-15:30

Понедељак 4.час

Верица Марковић

Математика

Понедељак – 7.час

 Уторак- претчас

петак - претчас

Припремна настава

Четвртак-претчас

Уторак 2. час

Тамара Шево

Физика и хенија

среда 13:10

Среда 13:10

/

/

Среда 3.час

Ивана Радовић

Хемија

среда  13:10

Среда претчас

/

/

Среда  3.час у смени Б

Дејан Стоиљковић

Географија

Понедељак- 13:10

Петак 13:10

Среда 3.час

Маријана Зековић

Географија

Среда -међусмена

среда- међусмена

Географска секција

Петак - међусмена

Четвртак 2.час

Зоран Павловић

Историја

Среда 13:10

Понедељак 13:10-по подне

Четвртак 13:10-пре подне

Обилазак Београда

По договору

Уторак  4.час

Наталија Петровић

Биологија

Уторак– претчас

Понедељак - претчас

Припремна настава

Еколошка секција

петак-претчас

среда претчас

Среда 4. час

Лела Недељковић

Биологија

/

/

Еколошка секција

Среда 13:10

Среда  5. час

Бранка Јаковљевић

ТИО

/

/

Авиосекција

Четвртак

5.час пре подне

Среда  5.час

Весна Марковић

ТИО

/

/

Фотосекција

Понедељак, среда и четвртак претчас

Среда  5.час

Бранислава Крунић

ТИО

/

/

Моделарска секција

Саобраћајна секција

Понедељак (12:30-13:55)''А''смена када је поподне

Уторак 12:30-13:55

Понедељак 5.час

Тамара Којић- Миличић

Музичка култура

/

/

Секција соло певача

Понедељак 7. час

Среда 4.час

Мирјана Вуксановић

Ликовна култура

/

/

Ликовна секција

Четвртак и петак 7.час или претчас

Петак 5.час

Љубинка Павлов

Физичко васпитање

/

/

Атлетика

Уторак

четвртак

петак 6.час

Милан Петровић

Физичко васпитање

/

/

Рукомет и фудбал

Понедељак

Среда

петак

уторак 4.час

Татјана Петровић Драгутиновић

Верска настава

/

/

Верско-драмска

Понедељак 7.час/претчас

Петак  5. час













РАСПОРЕД  ВАННАСТАВНИХ  АКТИВНОСТИ  У  ШКОЛСКОЈ 201
6/17. ГОДИНИ

СМЕНА „Б“

НАСТАВНИК

ПРЕДМЕТ

ДОПУНСКА НАСТАВА

ДОДАТНА НАСТАВА

СЕКЦИЈА

ТЕРМИН ОДРЖАВАЊА

ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА

Милорад Путниковић

Српски ј.

Понедељак претчас

Петак

7.час

Рецитаторска

секција

Четвртак 4.час

Ана Бешевић

Српски ј.

Понедељак

7.час

Петак 7.час

Припремна настава

Петак претчас

Четвртак 2.час

Драгана Вељковић

Српски ј.

Четвртак 13:10

Драмска секција

Петак 13:10

Уторак  4.час

Ивана Поповић

Енглески ј.

Петак

 претчас

уторак – претчас

Креативан секција

Понедељак 7.час

Уторак 4.час

Марија Стојановић

Енглески ј.

Четвртак  и петак-претчас

Понедељак-претчас

Говорништво

По договору

Среда 3.час

Љиљана Тошић

Енглески ј.

Среда – претчас

Четвртак-претчас

Петак- претчас

Говорништво

Уторак

претчас

Среда 4.час

Невена Мирковић

Немачки ј.

Среда –претчас, Четвртак-претчас

Петак-претчас

Понедељак - претчас

Говорништво

Уторак

претчас

Петак 3.час

Зоран Ђукић

Немачки ј.

Понедељак 7.час,

четвртак 7.час

Петак- претчас

Говорништво

Уторак

7.час

Уторак 4. час

Љиљана Ђикић

Математика

Уторак -претчас, среда-претчас

Петак-прет час

/

/

Среда 4.час

Јелена Лончар

Математика

Уторак ( 5.р.), Четвртак (7.р.) - претчас

/

/

/

Петак 4.час

Марина Пепин

(Бранка Славковић)

Математика

Понедељак -претчас (6.раз.), Понедељак (7.раз.) 7.час

Среда (8.раз.)-претчас

Четвртак

7.час

/

/

Петак 2.час

Ивана Радовић

Хемија

Среда - претчас

Среда- претчас

/

/

Среда 3.час

Слађана Шкода

Физика

Четвртак -претчас

Петак-претчас

/

/

Среда 4. час

Маријана Зековић

Географија

Среда- претчас

среда међусмена

Географска секција

четвртак претчас

Петак 4.час

Нада Ћук

Географија

Понедељак 7.час

Понедељак 7.час

Понедељак 4.час

Марија Витаљић

(Александра Јелић)

Историја

Понедељак 13:10-Сваке друге недеље када је Б смена пре подне

По потреби – у зависности од такмичења

/

/

Среда 3.час

Станислава Чоловић

Историја

Петак -претчас

Среда- претчас

/

/

Среда 4.час

Лела Недељковић

Биологија

петак-претчас

/

Еколошка секција

петак –претчас, сваке друге недеље

Четвртак 3.час

Даница Тусић

Биологија

Понедељак-претчас

Среда -претчас

Припремна настава

Четвртак 7.час

петак 4.час

Нада Слимак

ТИО

/

/

ИКТ, Ваздухопловно моделарство

Петак-претчас

Понедељак 5.час

Драгица Милановић

ТИО

/

/

Архитектура и грађевинарство

уторак– међусмена

Понедељак 5.час

Бранислава Крунић

ТИО

/

/

моделари

Среда 12:30-13:55

Среда 3.час

Дијана Илић

Музичка култура

/

/

Група певача

Четвртак 13:10

Среда 5.час

Љиљана Стојановић

Ликовна култура

/

/

Ликовна секција

Понедељак 7.час

Уторак  3.час

Александар Ерић

Физичко васпитање

/

/

Кошарка, одбојка

По потреби, у зависности од такмичења

Четвртак 3.час

Зоран Чолић

Физичко васпитање

/

/

Фудбал

рукомет

По потреби, у зависности од такмичења

Четвртак 3.час

Небојша Поповић

Верска настава

/

/

/

/

/










 
ОТВОРЕНА ВРАТА

СМЕНА ''А''

СМЕНА ''Б''

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ/ПРЕДМЕТ

ТЕРМИН

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ/ПРЕДМЕТ

ТЕРМИН

Александар Алексић/српски језик

понедељак

5.час

Милорад Путниковић/ српски језик

четвртак 4.час

Милена Марковић Пановић/

српски језик

понедељак

3.час

Ана Бешевић / српски језик

четвртак 2.час

Горан Стијак/српски језик

четвртак 4.час

Драгана Вељковић/српски језик

уторак 4.час

Драгана Будимировић/енглески језик

уторак

5.час

Ивана Поповић/енглески језик

уторак 4.час

Ивана Баошић/енглески језик

уторак 5.час

Марија Стојановић/енглески језик

среда 3.час

Анђа Ашћерић/немачки језик

уторак

3.час

Љиљана Тошић/енглески језик

среда 4.час

Зоран Ђукић/немачки језик

уторак 4.час у Б смени

Невена Мирковић/немачки јез.

петак 3.час

Ратка Живојиновић/математика

четвртак 3.час

Зоран Ђукић/немачки језик

уторак

4.час

Катарина Трајковић/математика

понедељак

4.час

Љиљана Ђикић/математика

среда 4.час

Верица Марковић/математика

уторак 2.час

Јелена Лончар/математика

петак 4.час

Тамара Шево/физика и хемија

среда

3.час

Марина Пепин/математика

(замена)

петак 2.час

Ивана Радовић/хемија

среда 3.час у смени Б

Ивана Радовић/хемија

среда 3.час

Дејан Стоиљковић/географија

среда 3.час

Слађана Шкода/физика

среда 4.час

Маријана Зековић/географија

четвртак 2.час

Маријана Зековић/географија

петак 4.час

Зоран Павловић/историја

уторак 4.час

Нада Ћук/географија

понедељак 4.час

Наталија Петровић/биологија

среда 4.час

Александра Јелић/историја

уторак 3.час

Лела Недељковић/биологија

среда 5.час

Станислава Чоловић/историја

среда 4.час

Бранка Јаковљевић/ТИО

среда 5.час

Лела Недељковић/биологија

четвртак 3.час

Весна Марковић/ТИО

среда 5.час

Даница Тусић/биологија

петак 4.час

Бранислава Крунић/ТИО

понедељак 5.час

Нада Слимак/ТИО

понедељак 5.час

Тамара Којић Миличић/музичко

среда 4.час

Драгица Милановић/ТИО

понедељак 5.час

Мирјана Вуксановић/ликовно

петак 5.час

Бранислава Крунић/ТИО

среда 3.час

Љубинка Павлов/физичко

петак

6.час

Дијана Илић/музичко

среда 5.час

Милан Петровић/физичко

уторак

4.час

Љиљана Стојановић/ликовно

уторак 3.час

Татјана Петровић Драгутиновић/веронаука

петак 5.час

Александар Ерић/физичко

четвртак 3.час

Исидора Петровић/енглески језик

петак 3.час

Зоран Чолић/физичко

четвртак 3.час

Бранко Петровић/информатика

Небојша Поповић/веронаука


Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions