прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
07 јун 2021

Podržite leptiriće u opremanju eko-kutka

Kampanja za podršku  da  opremimo našu učionicu počinje u ponedeljak 7. juna tačno u podne!

Iskoristite priliku da među prvima uplatite donaciju, pomognete da naša deca uče i razvijaju se u boljim uslovima i osvojite nagradu koju su za vas spremili u znak zahvalnosti. Saznajte više i podržite nas na linku  https://www.donacije.rs/projekat/leptirici-eko-kutak/

07 јун 2021

ВЕЛИКИ УСПЕХ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ КЊИЖЕВНОСТИ

НАТАША ИСАКОВИЋ, УЧЕНИЦА 8-4, ЈЕ ОСВОЈИЛА ТРЕЋЕ МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ КЊИЖЕВНОСТИ. ЊЕНА ДРУГАРИЦА ИЗ ОДЕЉЕЊА, ТЕОДОРА ЈАНКОВСКИ ЈЕ ПОСТИГЛА ОДЛИЧАН РЕЗУЛТАТ НА ИСТОМ ТАКМИЧЕЊУ.

СВЕ ЧЕСТИТКЕ УЧЕНИЦАМА И ЊИХОВОЈ ВРЕДНОЈ НАСТАВНИЦИ ДРАГАНИ ВЕЉКОВИЋ!

01 јун 2021

ВЕЛИКИ УСПЕХ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

НА 42. ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ ДАМЈАН ГРАОВАЦ ЈЕ ОСВОЈИО ДРУГУ НАГРАДУ! ЧЕСТИТАМО НА ОГРОМНОМ УСПЕХУ!

ДАМЈАН ЈЕ УЧЕНИК ИЗ ОДЕЉЕЊА 7-3, НАСТАВНИЦА КОЈА ГА ЈЕ ПРИПРЕМАЛА ЈЕ ТАМАРА ШЕВО!

СВАКА ЧАСТ!

01 јун 2021

ВЕЛИКИ УСПЕХ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

УРОШ СТАМЕНКОВИЋ, УЧЕНИК 8-4 ЈЕ ОСВОЈИО ДРУГО МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА!

ЈАНА СТОЈАНОВИЋ, ИЗ ИСТОГ ОДЕЉЕЊА, ЈЕ ТАКОЂЕ ПОКАЗАЛА ЗАВИДАН УСПЕХ.

ЊИХОВА НАСТАВНИЦА, КОЈА ИХ ЈЕ ПРИПРЕМАЛА, ЈЕ ДРАГАНА ВЕЉКОВИЋ!

СВЕ ЧЕСТИТКЕ! БРАВО НА ОГРОМНОМ УСПЕХУ!

31 мај 2021

УВЕДЕН НОВИ СИСТЕМ ВИДЕО-НАДЗОРА У ОШ ''ДЕСПОТ СТЕФАН ЛАЗАРЕВИЋ''

ОШ ''Деспот Стефан Лазаревић'' је 2020. године учествовала са пројектом ''Унапређење видео-надзора'' на конкурсу који компанија НИС реализује у оквиру свог програма друштвене одговорности – „Заједници заједно“. Средства у износу од 840.985,00 динара, која су одобрена на овом конкурсу, била су намењена надоградњи и допуни постојећег система за видео надзор са 16 камера и дигиталним видео снимачем, у циљу повећања безбедности ученика и наставника у комплексном објекту школе и изузетно пространом дворишту.

Овим радовима школа је поред постојећих 16 камера покривена са још 16 камера, тако да ће се надгледати и делови који нису до сада били под надзором. Постављањем видео надзора на критичним тачкама повећана је безбедност ученика и запослених и док бораве у школи, као и безбедност објекта и посетилаца када нема наставе. Као очекивани резултати поред повећање безбедности свих наведених субјеката, надамо се да ће доћи и до смањења насиља међу ученицима, крађа, присуства непожељних особа, смањења малолетничке деликвенције, наркоманије, пошто простор школског дворишта користе ван наставе и викендом и становници овог дела насеља.

Захваљујемо се компанији НИС која води рачуна о унапређењу квалитета живота у локалној заједници што је подржала наш пројекат и на тај начин допринела повећању безбедности свих ученика и запослених наше школе.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions