прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
14 новембар 2017

Весело поврће

Ученици 3/6  су у оквиру предмета Чувари природе, припремили представу "Весело поврће" за своје другаре.
Сјајно смо се провели и било је веома едукативно.

05 новембар 2017

"Дечја тезга"

Ученици првог разреда и боравак наше школе учествовали су на миријевској пијаци у манифестацији под називом  "Дечја тезга". Изложени су били многобројни производи наших ученика, који су се такође представили и кроз плесне тачке.

03 новембар 2017

"Моја идеална соба"

Ученици првог разреда наше школе освојили су четврту награду на ликовном конкурс "Моја идеална соба" под покровитељством Forma Ideale, 55000 пријављених радова њихови радови су освојили награде. У питању су ученик 1/2 Милутиновић Вања и ученица 1/4 Дамњановић Сара.

13 октобар 2017

Дечја недеља

У овиру Дечје недеље, одељење 1/8 је имало међугенерацијско дружење са мамама, татама, бакама и декама.

09 октобар 2017

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештење за родитеље ученика 1. и 2. разреда који иду у продужени боравак:

Поштовани родитељи,

С обзиром на прекид у снабдевању храном од стране изабраног дистрибутера, молимо Вас да у наредних неколико дана својој деци пакујете оброк.

Чим будемо имали информације o наставку снабдевања  обавестићемо Вас.

С поштовањем, управа школе                                                                                            09.10.2017.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions