прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
29 јануар 2018

Превенција вршњачког насиља

У уторак 30.01.2018. са почетком у 18 часова, у свечаној сали ОШ"Деспот Стефан Лазаревић" одржеће се трибина на тему: " Превенција вршњачког насиља".

Министарство унутрашњих послова републике Србије и Град Београд, у сарадњи са партнерима, покренули су едукацију на свим општинама у Београду у оквиру пројекта "Превенција вршњачког насиља".

Трибина је намењена родитељима ученика као и самим ученицима.

28 јануар 2018

ПРОСЛАВА ШКОЛСКЕ СЛАВЕ

06 децембар 2017

Добро дрво

На  конкурсу "Добро дрво" на ком су учествовали ученици наше школе, многи ученици су  одабрани да учествују на изложби, а неки од њих су и награђени.

Списак ученика који су награђени:

I  разред:

Награде:

1. Михајло Трајковић, I-3

2. Стефан Обрадовић, I-3

Одабрани ученици I разреда:

Теодора Вељковић, I-3

Урош Пешић, I-3

Лара Здравковић, I-3

Софија Стојановић, I-3

Анастасија Ракић, I-3

Дуња Томић, I-3

Петар Перовић, I-3

Ленка Лаништанин, I-3

Александар Думић, I-3

Изложба ће се одржати 9. децембра, у 20 часова, у културном центру Барака у Нушићевој улици, преко пута Општинске сале за венчања. Додела награда је у 20:30h.

Честитамо!

06 децембар 2017

Дечја тезга

Ученици одељења I-3 су учествовали на Дечјој тезги! Погледајте прилог (од 7-ог минута).

29 новембар 2017

Креативна радионица

27.11.2017. године одржана је ликовна радионица КЛУБА РОДИТЕЉА И НАСТАВНИКА наше школе. Радионицу је водила наставница Мирјана Вуксановић, а материјал је био обезбеђен донацијом књижаре "Ливро".
Тема радионице су ускршње честитке које ће бити изложене на новогодишњем сајму у нашој школи који ће се одржати у децембру.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions