прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
12 фебруар 2020

ПРОДУЖЕЊЕ РАСПУСТА

Одлука Министарства просвете, науке и технолошког развоја

ТРАЈАЊЕ ЗИМСКОГ РАСПУСТА СЕ ПРОДУЖАВА ДО 21.02. 2020.

ПРВИ  НАСТАВНИ  ДАН У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ ЈЕ ПОНЕДЕЉАК 24.02.2020.

СМЕНА „А“ – ПРЕ ПОДНЕ

СМЕНА „Б“ – ПОСЛЕ ПОДНЕ

28 јануар 2020

ПРОСЛАВА ШКОЛСКЕ СЛАВЕ

17 октобар 2019

ПОСЕТА ДЕЛЕГАЦИЈЕ КОРЕЈЕ НАШОЈ ШКОЛИ

У Београду је отворен Центар за образовну технологију у оквиру Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања као важан помак за промовисање педагошке примене дигиталних технологија ради постизања бољих постигнућа ученика.

На скупу је потписан и Меморандум о разумевању између Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања и института Keрис (Korean Education and Research Information Service) и представљени  резултати сарадње стручњака из КЕРИС-а и ЗВКОВ-а у вези осигурања квалитета образовања и васпитања у области примене образовне технологије.

Нашу школу је посетила делегација Института Керис на челу са председницом  Хае Ја Парк. Циљ посете је био коначни договор о опремању простора школе најсавременијом опремом за примену дигиталне технологије у настави. Том приликом нам су уручени и поклони- 5 робота који ће се користити у настави програмирања.

16 октобар 2019

ТАКМИЧЕЊА

У току Дечије недеље ученици млађих и старијих разреда организовали су на часовима физичког васпитања међуодељенска такмичења.

15 октобар 2019

ОБЕЛЕЖИВАЧ КЊИГА

У оквиру Дечије недеље одељења III-2, III-4 и III-8 правили су обележиваче књига за млађе ученике.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions