ТАКМИЧЕЊА 2018-2019.

СРПСКИ ЈЕЗИК

Језик и култура изражавања

Школско такмичење

Пети разред

1.Лазар Љубомировић 5/6 (Драгана Вељковић)

2.Теодора Турањанин 5/4 (Ана Бешевић)

Дамјан Граовац 5/3 (Александар Алексић)

3.Катарина Живковић 5/7 (Милена Марковић Пановић)

Нина Пепин 5/6 (Драгана Вељковић)

Шести разред

1.Оља Костић 6/5 (Александар Алексић)

2.Стефан Бајкић 6/2 (Марина Јовановић)

3.Урош Стаменковић 6/4 (Ана Бешевић)

Седми разред

1.Дијана Бешкоски 7/1 (Александар Алексић)

2.Уна Мушић 7/6 (Марина Јовановић)

Јана Бабић 7/1 (Александар Алексић)

3.Маида Сијарић 7/6 (Марина Јовановић)

Осми разред

1.Анђела Бабовић 8/2 (Драгана Вељковић)

Тамара Мијаковац 8/2 (Драгана Вељковић)

2.Сара Ђуковић 8/4 (Драгана Вељковић)

Петар Недељковић 8/3 (Горан Стијак)

3.Матеја Брковић 8/4 (Драгана Вељковић)

Ања Милосављевић 8/1 (Горан Стијак)

Општинско такмичење

Пети разред

Лазар Љубомировић 5/6, 1. место (Драгана Вељковић)

Теодора Турањанин 5/4, 1. место(Ана Бешевић)

Дамјан Граовац 5/3, 1. место(Александар Алексић)

Нина Пепин 5/6, 3. место(Драгана Вељковић)

Катарина Живковић 5/7, 3. место(Милена Марковић Пановић)

Шести разред

Оља Костић 6/5, 1. место(Александар Алексић)

Илија Продановић 6/3, 1. место(Милена Марковић Пановић)

Јана Стојановић 6/4, 1. место(Ана Бешевић)

Лара Томић 6/5, 2. место(Александар Алексић)

Урош Стаменковић 6/4, 3. место(Ана Бешевић)

Седми разред

Анђела Тешић 7/5, 3. место(Горан Стијак)

Дијана Бешкоски 7/1, 3. место(Александар Алексић)

Ема Поповић 7/1, 3. место (Александар Алексић)

Осми разред

Матеја Брковић 8/4, 1. место(Драгана Вељковић)

Сара Ђуковић 8/4, 2. место(Драгана Вељковић)

Анђела Бабовић 8/2, 2. место(Драгана Вељковић)

Алекса Димић 8/2, 2. место(Драгана Вељковић)

Тамара Мијаковац 8/2, 2. место(Драгана Вељковић)

Ања Милосављевић 8/1, 2. место(Горан Стијак)

Петар Недељковић 8/3, 2. место(Горан Стијак)

Лука Дебељевић, 8/3, 2. место(Горан Стијак)

Анастасија Даниловић 8/2, 3. место(Драгана Вељковић)

Михаило Арамбашић  8/1, 3. место(Горан Стијак)

Градско такмичење

Пети разред

Дамјан Граовац 5/3, 1. место(Александар Алексић)

Теодора Турањанин 5/4, 2. место(Ана Бешевић)

Нина Пепин 5/6, 3. место(Драгана Вељковић)

Шести разред

Оља Костић 6/5, 3. место(Александар Алексић)

Јана Стојановић 6/4, 3. место(Ана Бешевић)

Седми разред

Дијана Бешкоски 7/1, 2. место(Александар Алексић)

Ема Поповић 7/1, 3. место(Александар Алексић)

Осми разред

Анђела Бабовић 8/2, 1. место(Драгана Вељковић)

Ања Милосављевић 8/1, 2. место(Горан Стијак)

Сара Ђуковић 8/4, 3. место(Драгана Вељковић)

Анастасија Даниловић 8/2, 3. место(Драгана Вељковић)

Петар Недељковић 8/3, 3. место(Горан Стијак)

Лука Дебељевић 8/3, 3. место(Горан Стијак)

Републичко такмичење

Седми разред

Дијана Бешкоски 7/1, 3. место(Александар Алексић)

Књижевна олимпијада

Школско такмичење

Седми разред

Јањушевић Балша 7/5,1. место(Горан Стијак)

Живановић Матеја 7/5,2. место(Горан Стијак)

Осми разред

Лука Благојевић 8/2, 1. место(Драгана Вељковић)

Марија Станојевић 8/2, 1. место(Драгана Вељковић)

Сара Симић 8/7, 1. место(Драгана Вељковић)

Андрија Лазаревић 8/4, 1. место(Драгана Вељковић)

Владана Вучковић 8/7, 2. место(Драгана Вељковић)

Јована Вукић 8/7, 3. место(Драгана Вељковић)

Петар Недељковић 8/3, 3. место(Горан Стијак)

Милош Зекић 8/3, 3. место(Горан Стијак)

Лука Дебељевић 8/3, 3. место(Горан Стијак)

Општинско такмичење

Седми разред

Матија Живановић 7/5, 3. место(Горан Стијак)

Осми разред

Марија Станојевић 8/2, 1. место(Драгана Вељковић)

Сара Симић 8/7, 1. место(Драгана Вељковић)

Ања Милосављевић 8/1, 1. место(Горан Стијак)

Лика Благојевић 8/2, 1. место(Драгана Вељковић)

Алекса Голубовић 8/2, 2. место(Драгана Вељковић)

Владана Вучковић 8/7, 2. место(Драгана Вељковић)

Петар Недељковић 8/3, 2. место(Горан Стијак)

Андрија Лазаревић 8/4, 3. место(Драгана Вељковић)

Божидар Тасић 8/4, 3. место(Драгана Вељковић)

Јована Вукић 8/7, 3. место(Драгана Вељковић)

Милош Зекић 8/3, 3. место(Горан Стијак)

Градско такмичење

Седми разред

Матија Живановић 7/5, 1. место(Горан Стијак)

Осми разред

Марија Станојевић 8/2, 1. место(Драгана Вељковић)

Милош Зекић 8/3, 1. место(Горан Стијак)

Ања Милосављевић 8/1, 1. место(Горан Стијак)

Лука Благојевић 8/2, 2. место(Драгана Вељковић)

Сара Симић 8/7, 2. место(Драгана Вељковић)

Петар Недељковић 8/3, 2. место(Горан Стијак)

Андрија Лазаревић 8/4, 3. место(Драгана Вељковић)

Божидар Тасић 8/4, 3. место(Драгана Вељковић)

Лука Дебељевић 8/3, 3. место(Драгана Вељковић)

Републичко такмичење

Осми разред

Ања Милосављевић 8/1, 2. место(Горан Стијак)

ЂАЧКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА

Општинско такмичење

Софија Веселиновић 2/6 – диплома (Неда Недељковић)

Арсен Касемовић – 2/6 – диплома (Неда Недељковић)

ЧИТАМ ПА ШТА?

Школско такмичење

Емилија Станојевић 3/5 (Весна Шарац)

Милица Цвјетковић 3/6 (Катарина Верић)

Емилија Тадић 8/4

Сви се пласирали на општинско такмичење.

Општинско такмичење

Ленка Лаништанин 2/3 (Јасмина Бајчетић)

Јана Лаништанин 3/1 (Снежана Крстић)

Гаврило Бундало 3/1 (Снежана Крстић)

Јован Кокоруш 5/6

Сви се пласирали на градско такмичење.

ДРАМСКО СТВАРАЛАШТВО

Позоришна представа „Ени“

Општинско такмичење

представа – 1. прво место

награда за главну женску улогуАнђелија Кадијевић

Градско такмичење

представа – 1. прво место

награда за колективну игру

награда за сценски покрет

награда за режију

награда за драмско-педагошки рад

награда за главну женску улогуАнђелија Кадијевић

 

*****

МАТЕМАТИКА

Школско такмичење

Пети разред

2.Јована Стајчић, 5/3 (Верица Марковић)

Димитрије Милутиновић, 5/1 (Верица Марковић)

3.Никола Милановић, 5/2 (Горан Ераковић)

Дамјан Граовац, 5/3(Верица Марковић)

Марко Кнежевић, 5/3 (Верица Марковић)

Теодора Турањанин, 5/4 (Горан Ераковић)

Лазар Костић, 5/6 (Горан Ераковић)

Михајло Трифуновић, 5/6 (Горан Ераковић)

Катарина Живковић, 5/7 (Катарина Трајковић)

Никола Јездимировић, 5/3 (Верица Марковић)

Филип Поник, 5/5 (Катарина Трајковић)

Миња Тошић, 5/2 (Горан Ераковић)

Шести разред

1.Илија Продановић, 6/3(Ратка Живојиновић)

Оља Костић, 6/5(Ратка Живојиновић)

Огњен Сулавер, 6/3(Ратка Живојиновић)

Татјана Којовић, 6/4(Милица Видергар)

2.Никола Бундало, 6/3(Ратка Живојиновић)

Ива Вујић, 6/5(Ратка Живојиновић)

Ања Нанут, 6/1(Катарина Трајковић)

Петар Радосављевић, 6/3(Ратка Живојиновић)

Урош Стаменковић, 6/4(Милица Видергар)

3.Вук Тепић, 6/1(Катарина Трајковић)

Владимир Ђурић, 6/1(Катарина Трајковић)

Матија Тошић, 6/2(Милица Видергар)

Душан Станојковић, 6/5(Ратка Живојиновић)

Лара Томић, 6/5(Ратка Живојиновић)

Седми разред

3.Јана Бабић, 7/1(Ратка Живојиновић)

Михајло Јовановић, 7/4(Љиљана Ђикић)

Осми разред

1.Лука Милићевић, 8/3(Верица Марковић)

Маша Магделинић, 8/1(Верица Марковић)

2.Петар Недељковић, 8/3(Верица Марковић)

Милица Поповић, 8/5(Верица Марковић)

3.Матија Ненадовић, 8/1(Верица Марковић)

Катарина Миленковић, 8/5(Верица Марковић)

Општинско такмичење

Трећи разред

Лазар Гаврило Трајковић 3/1– 1. место (Снежана Крстић)

Алекса Продановић 3/6 – 3. место (Катарина Верић)

Четврти разред                                                                                                

Владимир Марић 4/6 – 1. место (Јасна Рожина)

Андрија Контић 4/6 – 2. место (Јасна Рожина)

Пети разред

Дамјан Граовац 5/3, 1. место (Верица Марковић)

Теодора Турањанин, 5/4 2. место (Горан Ераковић)

Шести разред

Илија Продановић, 6/3 3. место (Ратка Живојиновић)

Осми разред

Лука Милићевић, 8/3 1. место (Верица Марковић)

Петар Недељковић, 8/3 2. место (Верица Марковић)

Маша Магделинић, 8/1 3. место (Верица Марковић)

Градско такмичење

Четврти разред

Лука Веселиновић 4/3 – 2. место (Валентина Дамјановић)

Пети разред

Дамјан Граовац 5/3, 1. место (Верица Марковић)

Шести разред

Илија Продановић, 6/3 3. место (Ратка Живојиновић)

Осми разред

Лука Милићевић, 8/3 1. место (Верица Марковић) – пласман на републичко такмичење

*****

МИСЛИША– Такмичење Друштва математичара „Архимедес“

Други разред

Катарина Стојановић 2/4 – похвала (Зорица Марковић)

Михаило Ковачевић 2/6 – похвала (Неда Недељковић)

Трећи разред

Лазар Гаврило Трајковић, 3/1 – 1.место (Снежана Крстић)

Вук Алексић, 3/5– 3.место (Весна Шарац)

Никола Главић, 3/5 – 3.место (Весна Шарац)

Лена Јанковић, 3/5 – 3.место (Весна Шарац)

Алекса Продановић, 3/6 – 3.место (Катарина Верић)

Стеван Вујанић, 3/2 – похвала (Дренка Јовановић)

Данка Турањанин, 3/4 – похвала (Валентина Стевановић)

Ина Стојановић, 3/4 – похвала (Валентина Стевановић)

Ања Костић, 3/4 – похвала (Валентина Стевановић)

Сара Вељковић, 3/7 – похвала (Бојана Липовац)

Василије Милетић 3/5 – похвала (Весна Шарац)

Четврти разред

Владимир Марић 4/6 – 1.место(Јасна Рожина) пласман на републичко такмичење

Андрија Контић 4/6 – похвала (Јасна Рожина)

Лука Добрић 4/6 – похвала (Јасна Рожина)

Дамјан Кадијевић 4/6 – похвала (Јасна Рожина)

Стефан Миликић 4/2 – похвала (Снежана Вујичић)

Републички ниво

Трећи разред

Лазар Гаврило Трајковић, 3/1 – 1.место (Снежана Крстић)

*****

ФИЗИКА

Школско такмичење

Шести разред

1.Илија Продановић, 6/3 (Тамара Шево)

Татјана Којовић, 6/4 (Слађана Шкода)

2.Матија Тошић, 6/2 (Слађана Шкода)

3.Урош Стаменковић, 6/4 (Слађана Шкода)

Седми разред

1.Нада Матејић, 7/1 (Тамара Шево) 

Дамир Караилијаз, 7/6 (Слађана Шкода)  

Милош Милутиновић, 7/2 (Слађана Шкода) 

2.Лука Димитријевић, 7/3 (Тамара Шево)

Осми разред

1.Алекса Димић, 8/2 (Слађана Шкода) 

Матија Ненадић, 8/1 (Тамара Шево) 

Општинско такмичење  

Шести разред

Татјана Којовић, 6/4, 1. место (Слађана Шкода)  

Урош Стаменковић, 6/4, 2. место (Слађана Шкода)    

Матија Тошић, 6/2, 2. место (Слађана Шкода)

Илија Продановић, 6/3, 3. место (Тамара Шево)

Седми разред

Милош Милутиновић, 7/2, похвала (Слађана Шкода)

  

Градско такмичење 

Татјана Којовић, 6/4, 2. место (Слађана Шкода)пласман на републичко такмичење

*****

ХЕМИЈА

Школско такмичење

Седми разред

1.Дијана Бешкоски, 7/1 (Зора Спалевић)

2.Тара Сиљановић, 7/4 (Ивана Радовић)

Михајло Јовановић, 7/4 (Ивана Радовић)

3.Давид Спасић, 7/4 (Ивана Радовић)

На опшинско такмичење још се пласирала Дара Стојковић 7/2.

Осми разред

1.Маша Магдаленић, 8/1 (Ивана Радовић)

2.Алекса Димић, 8/2 (Ивана Радовић)

Ања Милосављевић, 8/1 (Ивана Радовић)

3.Матеја Брковић, 8/4 (Ивана Радовић)

Општинско такмичење

Седми разред  

Дијана Бешкоски, 7/1, 2. место (Зора Спалевић)  

Давид Спасић, 7/4, 2. место (Ивана Радовић)  

Дара Стојковић, 7/2, 3. место (Ивана Радовић)  

Градско такмичење    

Седми разред

Давид Спасић, 7/4, 2. место (Ивана Радовић)  

Дара Стојковић, 7/2, 2. место (Ивана Радовић)  

*****

БИОЛОГИЈА

Школско такмичење

Седми разред

1.Марија Гашић, 7/5 (Наталија Петровић)  

Јелена Турањанин, 7/4 (Лела Недељковић)

Теодора Првуловић, 7/6 (Лела Недељковић) 

*****

ТИТ и ТИО

Авио Моделарство (Бранка Јаковљевић)

Општинско такмичење

Пети разред

Никола Милановић, 5/2 – 1. место

Марија Стојадиновић, 5/2 – 2. место

Папирно моделарство(Драгица Милановић)

Општинско такмичење

Шести разред

Неда Енчева, 6/7 – 1. место

*****

ИСТОРИЈА

 

Школско такмичење

Пети разред

1.Лазар Костић 5/6 (Марија Витаљић)

2.Душан Марчетић 5/1 (Марија Витаљић)

3.Василије Стевановић 5/2 (Марија Витаљић)

На општинско такмичење још су се пласирали Марко Кнежевић 5/3, Марија Мирковић 5/4 и Михаило Ђурић 5/5.

Шести разред

1.Симеон Станковић 6/1 (Зоран Павловић)

2.Лука Јовановић 6/7 (Зоран Павловић)

3.Лазар Здравковић 6/1 (Зоран Павловић)

На општинско такмичење још су се пласирали Софија Стајић 6/3, Вукашин Станојевић 6/1 и Неда Енчева 6/7.

Седми разред

1.Душан Марковић 7/3 (Зоран Павловић)

Вук Стојковић 7/4 (Станислава Чоловић)

На општинско такмичење још се пласирао Ђорђе Ерић 7/4.

Осми разред

1.Павле Јеремић 8/1 (Зоран Павловић)

2.Лука Дебељевић 8/3 (Зоран Павловић)

2.Милош Зекић 8/3 (Зоран Павловић)

3.Душан Смољан 8/3 (Зоран Павловић)

На општинско такмичење још су се пласирали Стефан Скоко 8/7, Ана Симић 8/4 и Данило Иванежа 8/3.

Општинско такмичење

Пети разред

Лазар Костић 5/6, 3. место (Марија Витаљић)

Шести разред

Симеон Станковић, 6/1, 1. место (Зоран Павловић)

Осми разред

Павле Јеремић, 8/1, 1. место (Зоран Павловић)

Данило Иванежа, 8/3, 3. место (Зоран Павловић)

Градско такмичење

Шести разред

Симеон Станковић, 6/1, 2. место (Зоран Павловић)

Осми разред

Павле Јеремић, 8/1, 3. место (Зоран Павловић)

Републичко такмичење

Осми разред

Павле Јеремић, 8/1, 3. место (Зоран Павловић)

*****

ГЕОГРАФИЈА

Општинско такмичење

Седми разред

Јован Исаковић, 7/5 – 2. место (Дејан Стоиљковић)

Балша Јањушевић, 7/5 – 2. место (Дејан Стоиљковић)

Данило Јовић, 7/5 – 3. место (Дејан Стоиљковић)

Јана Бабић, 7/1 – 3. место (Дејан Стоиљковић)

Давид Спасић, 7/4 – 3. место (Нада Ћук)

Никола Тошић, 7/4 – 3. место (Нада Ћук)

Мирољуб Остојић, 7/6 – 3. место (Нада Ћук)

Осми разред

Ања Милосављевић, 8/1 – 1. место (Дејан Стоиљковић)

Павле Јеремић, 8/1 – 2. место (Дејан Стоиљковић)

Михајло Ђурић, 8/1 – 2. место (Дејан Стоиљковић)

Данило Иванежа, 8/3 – 2. место (Дејан Стоиљковић)

Анђела Поповић, 8/3 – 2. место (Дејан Стоиљковић)

Душан Лазић, 8/5 – 3. место (Дејан Стоиљковић)

Градско такмичење

Седми разред

Јован Исаковић, 7/5 – 2. место (Дејан Стоиљковић)

Балша Јањушевић, 7/5 – 2. место (Дејан Стоиљковић)

Осми разред

Павле Јеремић, 8/1 – 1. место (Дејан Стоиљковић)

Данило Иванежа, 8/3 – 1. место (Дејан Стоиљковић)

Михајло Ђурић, 8/1 – 2. место (Дејан Стоиљковић)

Ања Милосављевић, 8/1 – 3. место (Дејан Стоиљковић)

Анђела Поповић, 8/3 – 3. место (Дејан Стоиљковић)

Републичко такмичење

Осми разред

Данило Иванежа, 8/3 – 1. место (Дејан Стоиљковић)

Павле Јеремић, 8/1 – 2. место (Дејан Стоиљковић)

*****

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење

Осми разред

Мина Стојковић, 8/1 – 3. место (Драгана Будимировић)

Драган Мијатовић, 8/7 – 3. место (Ивана Поповић)

Градско такмичење

Осми разред

Мина Стојковић, 8/1 – 3. место (Драгана Будимировић)

Драган Мијатовић, 8/7 – 3. место (Ивана Поповић)

*****

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Школско такмичење

Осми разред

1.Јована Вукић, 8/7 (Зоран Ђукић)

2.Владана Вучковић, 8/7 (Зоран Ђукић)

3.Петар Недељковић, 8/3 (Невена Мирковић)

Општинско такмичење

Осми разред

Петар Недељковић, 8/3 – 3. место (Невена Мирковић)

*****

МУЗИЧКА КУЛТУРА

ЗЛАТНА СИРЕНА

Општинско такмичење

Пети разред

Марко Кнежевић, 5/3 – 1. место (Тамара Којић)

Седми разред

Теодора Гордић, 7/3 – 2. место (Тамара Којић)

Осми разред

Тамара Вранеш, 8/1 – 1. место (Тамара Којић)

Градско такмичење

Пети разред

Марко Кнежевић, 5/3 – 1. место (Тамара Којић)

Осми разред

Тамара Вранеш, 8/1  1. место (Тамара Којић)

**********

ЛИКОВНА КУЛТУРА

Конкурс „Бирамо најкреацију

Анђела Бабовић, 8/2 – 1. место (Љиљана Стојановић)

*****

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Програмирање

Школско такмичење