ТАКМИЧЕЊА 2020-2021.

 

           

СРПСКИ ЈЕЗИК

Језик и култура изражавања

 

Школско такмичење

Осми разред

1. Оља Костић, 8/5 (Александар Алексић)

2. Дуња Дражић, 8/7 (Јелена Костић, Александра Мандић)

3. Урош Јовановић, 8/1 (Александар Алексић)

Директан пласман: Јана Стојановић 8/4, Урош Стаменковић 8/4

 

Општинско такмичење

Осми разред

Јана Стојановић, 8/4 – 3. место (Драгана Вељковић)

Урош Стаменковић, 8/4 – 3. место (Драгана Вељковић)

Оља Костић, 8/5 – 3. место (Александар Алексић)

Дуња Дражић, 8/7 – 3. место (Јелена Костић, Александра Мандић)

 

Градско такмичење

Осми разред

Јана Стојановић, 8/4 – 3. место (Драгана Вељковић)

Урош Стаменковић, 8/4 – 3. место (Драгана Вељковић)

Оља Костић, 8/5 – 3. место (Александар Алексић)

 

Републичко такмичење

Осми разред

Урош Стаменковић, 8/4 – 2. место (Драгана Вељковић)

 

 

**********

Књижевна олимпијада

 

Школско такмичење

Осми разред

1.Катарина Радовић, 8/4 – (Драгана Вељковић)

Милош Врачар, 8/4 – (Драгана Вељковић)

Јана Радојчић, 8/4 – (Драгана Вељковић)

Директан пласман: Теодора Јанковски, Наташа Исаковић и Марко Стојановић

 

Општинско такмичење

Осми разред

Теодора Јанковски, 8/4 – 1. место (Драгана Вељковић)

Наташа Исаковић, 8/4 – 1. место (Драгана Вељковић)

Марко Стојановић, 8/4 – 1. место (Драгана Вељковић)

Катерина Радовић, 8/4 – 3. место (Драгана Вељковић)

Милош Врачар, 8/4 – 3. место (Драгана Вељковић)

 

Градско такмичење

Осми разред

Теодора Јанковски, 8/4 – 2. место (Драгана Вељковић)

Наташа Исаковић, 8/4 – 2. место (Драгана Вељковић)

 

Републичко такмичење

Осми разред

Наташа Исаковић, 8/4 – 3. место (Драгана Вељковић)

 

 

 

**********

ЧИТАМ ПА ШТА?

 

На градском такмичењу су учествовали следећи ученици:

Милица Цвјетковић, 4/6 (Катарина Верић)

Лана Лаништанин, 4/1 (Снежана Крстић)

Гаврило Бундало, 4/1 (Снежана Крстић)

Ленка Лаништанин, 3/3 (Сања Ђекић)

 

 

 

 

**********

ЂАЧКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА

 

На општинском такмичењу су учествовали следећи ученици:

Мила Драгутиновић, 2/1 (Даница Николић)

Лена Цветковић, 2/3 (Ана Лазић)

Неда Бјелић, 3/5 (Јелена Ристић)

Нађа Савовић, 4/3 (Јасмина Бајчетић)

Ана Кокерић, 4/7 (Љиљана Мијалковић)

Јоаким Драгутиновић, 5/5 (Горан Стијак)

Сара Шарац, 6/2 (Драгана Вељковић)

Дамјан Кадијевић, 6/6 (Владимир Банић)

Огњен Ракић, 7/3 (Јелена Костић)

Дуња Милошевић, 8/5(Александар Алексић)

 

 

**********

МАТЕМАТИКА

 

Школско такмичење

Трећи разред

Вера Вујовић, 3/6 – 1. место (Марија Антић)

Тамара Стошевски, 3/4 – 1. место (Весна Дамњановић)

 

Пети разред

1. Никола Главић, 5/5 (Ратка Живојиновић)

1. Лена Јанковић, 5/5 (Ратка Живојиновић)

2. Лазар Гаврило Трајковић, 5/1 (Ратка Живојиновић)

2. Сара Вељковић, 5/7 (Љиљана Ђикић)

3. Ања Костић, 5/4 (Милица Видергар)

Лазар Перић, 5/1 (Ратка Живојиновић)

Луна Кнежевић, 5/3 (Ратка Живојиновић)

Слободан Марковић, 5/6 (Љиљана Ђикић)

Вук Матијевић, 5/6 (Љиљана Ђикић)

Тијана Живановић, 5/7 (Љиљана Ђикић)

Василије Милетић, 5/5 (Ратка Живојиновић)

 

Шести разред

2. Лара Марковић, 6/5 (Катарина Трајковић)

2. Никола Лазовић, 6/1 (Катарина Трајковић)

2. Милица Радаковић, 6/3 (Верица Марковић)

3. Лена Ристић, 6/1 (Катарина Трајковић)

Лана Јаковљевић, 6/2(Љиљана Ђикић)

Дина Лазаревић, 6/3 (Верица Марковић)

Александар Бjелић, 6/4(Љиљана Ђикић)

Лука Добрић, 6/6 (Бојан Парезановић)

Матија Кашиковић, 6/7(Љиљана Ђикић)

 

Седми разред

1. Дамјан Граовац, 7/3 (Верица Марковић)

3. Огњен Спасенић, 7/2 (Бојан Парезановић)

3. Димитрије Милутиновић, 7/1 (Верица Марковић)

 

Осми разред

2. Илија Продановић, 8/3(Ратка Живојиновић)

3. Урош Стаменковић, 8/4(Милица Видергар)

3. Наташа Исаковић, 8/4(Милица Видергар)

 

Општинско такмичење

Трећи разред

Михајло Милић, 3/1 – 3. место (Оља Савић)

Лана Савељић, 3/2 – 3. место (Александра Стефановић)

Тамара Стошевски, 3/4 – 2. место (Весна Дамњановић)

Вера Вујовић, 3/6 – 1. место (Марија Антић)

 

Пети разред

Лена Јанковић, 5/5 (Ратка Живојиновић) – 2. место

Лазар Гаврило Трајковић, 5/1 (Ратка Живојиновић) – 3. место

Слободан Марковић, 5/6 (Љиљана Ђикић) – 3. место

 

Седми разред

Дамјан Граовац, 7/3 (Верица Марковић) – 1. место

Димитрије Милутиновић, 7/1 (Верица Марковић) – 2. место

 

Градско такмичење

Пети разред

Лена Јанковић, 5/5 – 3. место(Ратка Живојиновић)

 

Седми разред

Дамјан Граовац, 7/3 – 1. место (Верица Марковић)

 

 

**********

МИСЛИША– Такмичење Друштва математичара „Архимедес“

 

Друга награда

1. Сергеј Пиштало,2/7(Лидија Радин Остојић)

2. Филип Чигоја,2/7(Лидија Радин Остојић)

3. Петар Наумовић, 2/5(Оливера Вучелић)

4. Тијана Переула, 2/2(Снежана Вујичић)

5. Лука Митровић, 2/6(Јасна Рожина)

6. Јана Мушкатировић, 2/6 (Јасна Рожина)

 

Трећа награда

1. Јаков Мијалковић,2/7(Лидија Радин Остојић)

2. Матеја Антонијевић, 2/4(Марија Костић)

3. Данило Вуловић, 2/4(Марија Костић)

4. Теодора Ивановић,2/2(Снежана Вујичић)

5. Огњен Живановић, 2/2(Снежана Вујичић)

6. Димитрије Томић, 2/1(Даница Николић)

7. Петар Миликић2/6 (Јасна Рожина)

8. Огњен Милинковић2/6 (Јасна Рожина)

9. Дамјан Павловић, 3/2(Александра Стефановић)

10. Новак Думбеловић, 3/1(Оља Савић)

11. Сава Огњановић, 4/3 (Јасмина Бајчетић)

12. Нађа Ускоковић, 4/3 (Јасмина Бајчетић)

 

Похваљени ученици:

1. Душан Димитријевић, 2/3(Ана Лазић)

2. Софија Rадаковић, 2/3 (Ана Лазић)

3. Марко Вукмировић,2/2(Снежана Вујичић)

4. Вања Лојаничић,1/1 (Даница Николић)

5. Огњен Митровић,2/6(Лидија Радин Остојић)

6. Вера Вујовић 3/6,(Марија Антић)

7. Филип Добросављевић,3/5 (Јелена Ристић)

8. Неда Бјелић,3/5(Јелена Ристић)

9. Урош Здравковић,3/3(Сања Ђекић)

10. Даница Вучић,3/3(Сања Ђекић)

11. Војислав Мирковић, 3/2(Александра Стефановић)

12. Михајло Милић,3/1(Оља Савић)

13. Катарина Стојановић,4/4(Зорица Марковић)

14. Дуња Томић,4/3(Јасмина Бајчетић)

 

 

**********

ФИЗИКА

 

Школско такмичење

Шести разред

1. Лара Марковић, 6/5 (Тамара Шево)

Матија Кашиковић, 6/7 (Слађана Шкода)

Ана Шкорић, 6/6 (Слађана Шкода)

2. Алекса Маринковић, 6/3 (Тамара Шево)

Лена Ристић, 6/1 (Тамара Шево)

Елена Грујић, 6/6 (Слађана Шкода)

3. Лука Јаничић, 6/1 (Тамара Шево)

Теодора Митровић, 6/5 (Тамара Шево)

 

Седми разред

1. Дамјан Граовац, 7/3(Тамара Шево)

Димитрије Милутиновић, 7/1 (Тамара Шево)

2. Марко Кнежевић, 7/3 (Тамара Шево)

3. Филип Поник, 7/5 (Тамара Шево)

 

Осми разред

1. Илија Продановић, 8/3(Тамара Шево)

2. Татјана Којовић, 8/4(Слађана Шкода)

3. Урош Стаменковић, 8/4(Слађана Шкода)

 

Општинско такмичење

Шести разред

Лара Марковић, 6/5 – 2. место (Тамара Шево)

Матија Кашиковић, 6/7 – 2. место (Слађана Шкода)

Алекса Маринковић, 6/3 – 3. место (Тамара Шево)

Лена Ристић, 6/1 – 3. место (Тамара Шево)

Елена Грујић, 6/6 – похвала (Слађана Шкода)

 

Седми разред

Дамјан Граовац, 7/3 – 1. место (Тамара Шево)

Димитрије Милутиновић, 7/1 – 1. место (Тамара Шево)

Марко Кнежевић, 7/3 – 2. место (Тамара Шево)

Филип Поник, 7/5 – 3. место (Тамара Шево)

 

Осми разред

Илија Продановић, 8/3 – 2. место (Тамара Шево)

Татјана Којовић, 8/4 – 3. место (Слађана Шкода)

 

Градско такмичење

Седми разред

Дамјан Граовац, 7/3 – 1. место (Тамара Шево)

Марко Кнежевић, 7/3 – 3. место (Тамара Шево)

Димитрије Милутиновић, 7/1 – похвала (Тамара Шево)

 

Републичко такмичење

Седми разред

Дамјан Граовац, 7/3 – 2. место (Тамара Шево)

 

 

***********

ХЕМИЈА

 

Општинско такмичење

Седми разред  

Димитрије Милутиновић 7/1 – 1. место (Ивана Радовић)

 

Градско такмичење

Седми разред  

Димитрије Милутиновић 7/1 – 3. место (Ивана Радовић)

 

 

**********

ИСТОРИЈА

 

Школско такмичење

Пети разред

1.Лана Дугалић, 5/3 (Марија Витаљић)

2.Лена Јанковић, 5/5 (Марија Витаљић)

3.Теодора Василевски, 5/4 (Марија Витаљић)

 

Шести разред

1.Лука Јаничић, 6/1 (Зоран Павловић)

2.Лука Веселиновић, 6/3 (Зоран Павловић)

Вељко Станковић, 6/6 (Станислава Чоловић)

3.Милица Радаковић, 6/3 (Зоран Павловић)

 

Седми разред

1.Лазар Костић, 7/6 (Станислава Чоловић)

2.Павле Антић, 7/4 (Станислава Чоловић)

3.Лазар Љубомировић, 7/6 (Станислава Чоловић)

 

Осми разред

1.Лука Гавриловић, 8/5 (Зоран Павловић)

2. Гаврило Радовић, 8/3 (Зоран Павловић)

3.Петар Радосављевић, 8/3 (Зоран Павловић)

 

Општинско такмичење

Осми разред

Гаврило Радовић, 8/3 – 1. место (Зоран Павловић)

Лука Гавриловић, 8/5 – 3. место (Зоран Павловић)

 

 

**********

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

Школско такмичење

Осми разред

  1. Филип Фарах, 8/1
  2. 2. Лара Томић, 8/5
    3. Оља Костић
    , 8/5
  3. Дуња Дражић, 8/7

Општинско такмичење

Осми разред

Лара Томић, 8/5 – 3. место

 

Градско такмичење

Осми разред

Лара Томић, 8/5 – 2. место

 

 

**********

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

 

Општинско такмичење

Пети разред

Лука Миленковић – 3. место

 

Шести разред

Матија Кашиковић – 1. место(пласман на градско такмичење)

Ема Ђоковић – 1. место(пласман на градско такмичење)

Лана Јаковљевић  – 1. место(пласман на градско такмичење)

Николина Лазовић  – 1. место(пласман на градско такмичење)

Нина Мијајловић – 1. место(пласман на градско такмичење)

Елена Грујић – 2. место

Ана Тркља – 2. место

Урош Ћулум – 2. место

 

Седми разред

Дамјан Граовац, 7/3– 3. место

 

Осми разред

Илија Продановић, 8/3– 1. место

 

Градско такмичење

Шести разред

Матија Кашиковић – 2. место

Лана Јаковљевић  – 2. место

Николина Лазовић  – 2. место

Нина Мијајловић – 2. место

 

Осми разред

Илија Продановић, 8/3 – 2. место

 

Републичко такмичење

Илија Продановић, 8/3 – 2. место

 

 

******

Физичко васпитање

 

Атлетика (Љубинка Павлов)

Општинско такмичење

Пети и шести разред

Дечаци

Екипа – 1. место (С. Петровић 6/5, Л. Картал 6/5, С. Миликић 6/2, Д. Продановић 6/5, С.Рацић 6/5, П. Ђокић 6/2, Л. Вараклић 7/2,  Л. Милошевић 7/7)

300м – Лазар Картал, 6/5 – 3. место

600м – Стефан Миликић, 6/2 – 3. место

Скок у вис – Страхиња Рацић, 6/5 – 1. место

Скок у даљ – Душан Продановић, 6/5 – 1. место

Штафета 4х100м (П. Ђокић 6/2, Л. Картал 6/5, Д. Продановић 6/5, С. Петровић 6/5) – 1. место

 

Пети и шести разред

Девојчице

60м – Милица Симоновић, 6/1 – 3. место

600м – Нина Кнежевић, 6/4 – 2. место

Скок у даљ – Лара Марковић, 6/5 – 1. место

Бацање кугле – Јана Бабовић, 6/2 – 3. место

Скок у вис – Петра Шипка, 6/3 – 1. место

Штафета 4х100м (М. Симоновић, Л. Марковић, Т. Живановић, Уна Дошић) – 2. место

Екипа – 2. место

 

Седми и осми разред

Дечаци

Екипа – 1. место (Е. Гаши 7/2, М. Петровић 8/5, Д. Петровић 8/5, А. Вучковић 8/1, О. Спасенић 7/2, Н. Шавија 8/7, М. Стојановић 8/4, С. Перишић 8/7)

Штафета 4х100м (М. Петровић, Д. Петровић, О. Спасенић, Е. Гаши) – 1. место

Скок у вис – Лазар Вараклић, 7/2 – 2. место

100м – Ернес Гаши, 7/2 – 1. место

300м – Драган Петровић, 8/5 – 1. место

Скок у даљ – Огњен Спасенић, 7/2 – 1. место

Бацање кугле – Никола Шавија, 8/7 – 3. место

 

Седми и осми разред

Девојчице

Екипа – 1.место (Ана Марија Шнобл 7/1, Н. Петровић 8/5, С. Кнежевић 8/7, Т. Цвејић 8/7, А. Марковић 8/3, Т. Стаменковић 7/1, М. Бабић 7/1, Н. Аксентијевић 8/1, Ј. Стојановић 8/4, Уна Радоњић 8/2, Т. Лазаревић 8/4)

Штафета 4х100м (Ана Марија Шнобл, Невена Петровић, Ана Марковић, Нада Аксентијевић) – 1. место

Скок у вис – Мина Бабић, 7/1 – 2. место

Скок у даљ – Ана Марковић, 8/3 – 2. место

100м – Ана Марија Шнобл, 7/1 – 3. место

300м – Невена Петровић, 8/5 – 2. место

600м – Сара Кнежевић, 8/7 – 1. место

 

Атлетика (Љубинка Павлов)

Градско такмичење

Пети и шести разред

Дечаци

Скок у вис – Страхиња Рацић, 6/5 – 2. место

 

Седми и осми разред

Дечаци

Екипа – 3. место (Е. Гаши 7/2, М. Петровић 8/5, Д. Петровић 8/5, А. Вучковић 8/1, О. Спасенић 7/2, Н. Шавија 8/7, М. Стојановић 8/4, С. Перишић 8/7)

Штафета 4х100м (М. Петровић, Д. Петровић, О. Спасенић, Е. Гаши) – 2. место

100м – Ернес Гаши, 7/2 – 3. место

300м – Драган Петровић, 8/5 – 2. место

Скок у даљ – Огњен Спасенић, 7/2 – 2. место

Бацање кугле – Никола Шавија, 8/7 – 3. место

600м – Лазар Милошевић, 7/7 – 2. место

 

Пети и шести разред

Девојчице

Скок у вис – Петра Шипка, 6/3 – 1. место

 

Седми и осми разред

Девојчице

Екипа – 2. место (Ана Марија Шнобл 7/1, Н. Петровић 8/5, С. Кнежевић 8/7, Т. Цвејић 8/7,

600м – Сара Кнежевић, 8/7 – 2. место

А. Марковић 8/3, Т. Стаменковић 7/1, М. Бабић 7/1, Н. Аксентијевић 8/1, Ј. Стојановић 8/4, Уна Радоњић 8/2, Т. Лазаревић 8/4)

Штафета 4х100м (Ана Марија Шнобл, Невена Петровић, Ана Марковић, Нада Аксентијевић) – 3. место

 

Међурегионално такмичење

Пети и шести разред

Дечаци

Скок у вис – Страхиња Рацић – 2. место

 

Пети и шести разред

Девојчице

Скок у вис – Петра Шипка, 6/3 – 1. место

 

Седми и осми разред

Дечаци

300мДраган Петровић, 8/5 – 3. место

600м – Лазар Милошевић, 7/7 – 3. место

Скок у даљ – Огњен Спасенић, 7/2 – 5. место

 

Седми и осми разред

Девојчице

600м – Сара Кнежевић, 8/7 – 2. место

 

Републичко такмичење

Пети и шести разред

Девојчице

Скок у вис – Петра Шипка, 6/3 – 5. место

 

*****

Џудо

Градско такмичење

Јозић Ксенија, 2/4 – 3. место

Огњен Живановић, 2/4 – 3. место

Томислав Фатић, 5/5 – 3. место

Нина Кнежевић, 6/4 – 3. место

Огњен Спасенић, 7/2 – 2. место

Тијана Живановић, 5/7 – 3. место

Ина Стојанов, 5/4 – 1. место

Стефан Јовановић, 8/5 – 2. место

Ања Јовановић, 7/7 – 2. место

 

Републичко такмичење

Тијана Живановић, 5/7 – 3. место

Ина Стојанов, 5/4 – 2. место

Стефан Јовановић, 8/5 – 3. место

Ања Јовановић, 7/7 – 2. место

 

*****

Кошарка (Александар Ерић)

Општинско такмичење

Пети и шести разред

Девојчице3. место

 

*****

Баскет 3 на 3

Градско такмичење

Девојчице

Екипа – 5. место (Нада Аксентијевић 8/1, Теодора Лазаревић 8/4, Луна Кнежевић 5/3, Ива Ракић 7/1, Нина Цветковић 7/5)

 

*****

Пливање

Градско такмичење

Јован Пријовић, 1/5 – 2. место

Алекса Продановић, 5/6 – 2. место

Михајло Драгић, 5/3 – 3. место

 

*****

Спортска гимнастика

Градско такмичење

Ивана Мићовић, 8/3 – 8. место

 

*****

Стрељаштво

Градско такмичење

Андреј Вучковић, 8/1 – 6. место

 

*****

„Брзином до звезда“ – такмичење у атлетици за млађе разреде

Општинско такмичење

Четврти разред

60м – Валентина Бихејловић, 4/7 – 1. место (Љиљана Мијалковић)

30м – Марко Петровић, 4/5 – 1. место (Александра Шипка)

Екипа 4/3 – пласман на градско такмичење: Нађа Ускоковић, Дуња Томић, Јован Трајковић, Петар Перовић, Мартин Камбери (Јасмина Бајчетић)

 

Градско такмичење

Четврти разред

60м – Валентина Бихејловић, 4/7 – 8. место, пласман на републичко такмичење (Љиљана Мијалковић)

 

*****

Шах

Републичко такмичење

Вера Вујовић, 3/6 – 1. место

Новак Думбеловић, 3/1 – 1. место

 

*****

Млађи разреди

Одељење 4/3 (Јасмина Бајчетић)

Штафетно трчање, школско такмичење

Дечаци 1. место

Девојчице 3. место

 

 

***************************************************

Такмичења нису одржана из следећих предмета: биологија, ТИТ и ТИО, географија, немачки језик, музичка култура и ликовна култура.

 

 

Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions