ПРЕУЗМИТЕ РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА.

2022/2023.

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАСТАВНИКА

 

 

ПРЕДМЕТ КОЈИ ПРЕДАЈЕ ИЛИ ОДЕЉЕЊЕ

ТЕРМИН ЗА ОДРЖАВАЊЕ ИНДИВИДУАЛНИХ РАЗГОВОРА СА РОДИТЕЉИМА – ОТВОРЕНА ВРАТА

Александар Алексић

српски језик

ПЕТАК 3.ЧАС

Ана Бешевић

српски језик

УТОРАК 5.ЧАС

Горан Стијак

српски језик

УТОРАК 3.ЧАС

Милена Марковић Пановић

српски језик

СРЕДА 3.ЧАС

Драгана Вељковић

српски језик

ЧЕТВРТАК 3.ЧАС

Марина Јовановић

српски језик

СРЕДА 2.ЧАС

Владимир Банић

српски језик и грађанско

ПЕТАК 6.ЧАС

Ратка Живојиновић

математика

ПЕТАК 3.ЧАС

Верица Марковић

математика

ЧЕТВРТАК 3.ЧАС

Љиљана Ђикић

математика

СРЕДА 3.ЧАС

Ведрана Софијанић

математика

ПЕТАК 4.ЧАС

Даница Алексић

математика

ЧЕТВРТАК 2.ЧАС

Милица Видергар

математика

УТОРАК 3.ЧАС

Златко Пробојчевић

информатика

СРЕДА 3. ЧАС ''А''

Сања Дачевић

информатика

ПОНЕДЕЉАК 6.ЧАС

Тамара Шево

физика

ПОНЕДЕЉАК 4.ЧАС

Слађана Шкода

физика

УТОРАК 4.ЧАС

Ивана Петровић

физика

УТОРАК 6.ЧАС

Ивана Радовић

хемија

СРЕДА 4.ЧАС

Зора Спалевић

хемија

СРЕДА 5.ЧАС

ДаницаТусић

биологија

ПОНЕДЕЉАК 2.ЧАС

Наталија Петровић

биологија

УТОРАК 3.ЧАС

Лела Недељковић

биологија

УТОРАК 5.ЧАС ''А''

СРЕДА 4.ЧАС ''Б''

Станислава Чоловић

историја

ПОНЕДЕЉАК 4.ЧАС

Владимир Милоичић

историја

СРЕДА 3.ЧАС

Марија Витаљић

историја и грађанско

ПЕТАК 3.ЧАС ''Б''

Дејан Стоиљковић

географија

ПОНЕДЕЉАК 2.ЧАС

Маријана Зековић

географија

ЧЕТВРТАК 4.ЧАС ''А''

ПОНЕДЕЉАК 4.ЧАС ''Б''

Нада Ћук

географија

ЧЕТВРТАК 2.ЧАС

Вељко Стојсављевић

географија и грађанско

УТОРАК 3. ЧАС ''А''

Драгана Будимировић

енглески језик

УТОРАК 4.ЧАС

Марија Стојановић

енглески језик

ЧЕТВРТАК 4.ЧАС

Ивана Поповић

енглески језик

УТОРАК 4.ЧАС

Јелена Јовановић

енглески језик

ПОНЕДЕЉАК 4.ЧАС ПРЕПОДНЕ

УТОРАК 1.ЧАС ПОПОДНЕ

Ивана Баошић

енглески језик

УТОРАК 3.ЧАС

Исидора Петровић

енглески језик

УТОРАК 4.ЧАС

Анђа Ашћерић

немачки језик

СРЕДА 2.ЧАС

Невена Мирковић

немачки језик

ЧЕТВРТАК 3.ЧАС ''Б''

УТОРАК 3.ЧАС ''А''

Зоран Ђукић

немачки језик

ПОНЕДЕЉАК 3.ЧАС

Јелена Станојевић

музичка култура

ПЕТАК 2.ЧАС

Тамара Којић

музичка култура

ПОНЕДЕЉАК 3.ЧАС

Љиљана Стојановић

ликовна култура

 

Наташа Шавија

ликовна култура

СРЕДА 4.ЧАС

 

Љубинка Павлов

физичко и здрав.

СРЕДА 4.ЧАС

Ђорђе Марковић

физичко и здрав.

СРЕДА 4.ЧАС

Душан Крстић

физичко и здрав.

СРЕДА 4.ЧАС

Зоран Ђорђевић

физичко и здрав.

ЧЕТВРТАК 3.ЧАС

Бранислава Крунић

ТИТ

СРЕДА 5.ЧАС

Бранка Јаковљевић

ТИТ

ПОНЕДЕЉАК 3.ЧАС

ЧЕТВРТАК 5.ЧАС

Драгица Милановић

ТИТ

ПЕТАК 5.ЧАС

Нада Слимак

ТИТ

ПОНЕДЕЉАК 5.ЧАС

Весна Марковић

ТИТ

УТОРАК 5.ЧАС

Даниела Главаш Трбић

ТИТ и информатика

УТОРАК 5. ЧАС ''Б''

Тања Петровић Драгутиновић

верска настава

СРЕДА 13:15

Јелена Петрановић

верска настава

СРЕДА 5.ЧАС ''Б''

Оља Савић

1/1

ПОНЕДЕЉАК 3.ЧАС

Александра Стефановић

1/2

ЧЕТВРТАК 3.ЧАС

Сања Ђекић

1/3

ПЕТАК 3.ЧАС

Весна Дамњановић

1/4

УТОРАК 3.ЧАС

Mирјана Миливојевић

1/5

СРЕДА 2.ЧАС

Марија Антић

1/6

ЧЕТВРТАК 3.ЧАС

Марија Спасић

1/7

ПЕТАК 2.ЧАС

Слађана Михаиловић

1/8

ПЕТАК 4.ЧАС

Весна Масларевић

2/1

СРЕДА 5.ЧАС

Ивана Новаковић

2/2

СРЕДА 4.ЧАС

Јасмина Бајчетић

2/3

ЧЕТВРТАК 3.ЧАС

Зорица Марковић

2/4

СРЕДА 3.ЧАС

Александра Шипка

2/5

СРЕДА 5.ЧАС

Неда Недељковић

2/6

ПОНЕДЕЉАК 3.ЧАС

Љиљана Мијалковић

2/7

УТОРАК 5.ЧАС

Јелена Ћирић

2/8

ПОНЕДЕЉАК 4.ЧАС

Снежана Крстић

3/1

УТОРАК 4.ЧАС

Дренка Јовановић

3/2

УТОРАК. 1.ЧАС

Дубравка Ивановић

3/3

ЧЕТВРТАК 3.ЧАС

Валентина Стевановић

3/4

УТОРАК. 2.ЧАС

Весна Шарац

3/5

СРЕДА 5.ЧАС

Катарина Верић

3/6

УТОРАК 4.ЧАС

Бојана Липовац

3/7

ЧЕТВРТАК 4.ЧАС

Катарина Младеновић

4/1

ЧЕТВРТАК 5.ЧАС

Снежана Вујичић

4/2

ПОНЕДЕЉАК 3.ЧАС

Ана Лазић

4/3

СРЕДА 1.ЧАС

Марија Дробњак

4/4

УТОРАК 3.ЧАС

Оливера Вучелић

4/5

УТОРАК 6.ЧАС

Јасна Рожина

4/6

СРЕДА 2.ЧАС

Лидија Радин Остојић

4/7

СРЕДА 4.ЧАС

 

Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions